Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Masny, jeden z założycieli grupy AbstrachujeTV, dołącza do GetHero

Masny jest jednym z założycieli popularnego na YouTube kanału AbstrachujeTV (fot. materiały prasowe)

Do grona twórców zrzeszonych we wrocławskiej agencji GetHero dołączył Rafał Masny.

Agencja ma zapewnić Masnemu pełną opiekę menedżerską na wyłączność. Umowa obejmie m.in. organizację i zarządzanie współpracą z markami, audyt kanałów i wsparcie analityczne, optymalizację profili i pomoc w zakresie media relations. Opiekunem Rafała Masnego w GetHero będzie Michał Kubiak, key accounts manager.

Czytaj też: Warta Poznań rozwiązuje kontrakt z głównym sponsorem, bo ten ma kłopoty

Masny jest jednym z założycieli popularnego na YouTube kanału AbstrachujeTV. Obecnie prowadzi autorski Masny Kanał, na którym publikuje treści o charakterze edukacyjnym – ma ponad 250 tys. subskrybentów i prawie 23 mln odsłon. Ostatnio Masny poinformował o starcie swojego nowego projektu – aplikacji SkillUp, w której znajduje się ponad 100 opracowań książek o tematyce biznesowej oraz autorskie rozwiązania twórcy – np. funkcja „Ścieżek Rozwoju".

Obecnie GetHero ma pod opieką ponad 160 osób – to m.in. Rezigiusz, Marlena Sojka i Kuba Norek, a także kolektywy Ekipa i GenZie.

Czytaj też: Huta 19 odpowiada za polską adaptację globalnej kampanii Schleich

(AMS, 10.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.