Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jak działa rosyjska propaganda? Dowiesz się na bezpłatnym szkoleniu

Szkolenie odbędzie się w sobotę, 11 czerwca w Warszawie, w godzinach 12-18 (fot. Pixabay.com)

11 czerwca w Warszawie zostanie zorganizowane szkolenie "Jak działa rosyjska propaganda w Polsce", skierowane do dziennikarzy mediów lokalnych.

Szkolenie będzie składać się z dwóch części. Pierwsza to warsztaty prowadzone przez Annę Mierzyńską, analityczkę mediów społecznościowych, która specjalizuje się w wykrywaniu dezinformacji rosyjskiej (współpracuje m.in. z portalem Oko.press i "Gazetą Wyborczą"). Druga to wykład Jana Kunerta, dziennikarza portalu fact-checkingowego Konkret24.tvn24.pl.

Szkolenie odbędzie się w sobotę, 11 czerwca w Warszawie, w godzinach 12-18. Udział w nim jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają uczestnikom nocleg oraz posiłki (obiad i kolacja). Pozostały jeszcze trzy miejsca dla dziennikarzy, którzy wcześniej nie uczestniczyli w warsztatach organizowanych przez Media Forum. Rozwój Lokalny.

Czytaj też: "Wkradł się błąd", dlatego "Gazeta Olsztyńska" z wyższą ceną

Zgłoszenia można przesyłać na adres: [email protected], a więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie lokalnemedia.org.pl.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu "Media Forum. Rozwój Lokalny", który jest komponentem programu "Pro Publico Bono" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanym przez Stowarzyszenie "ROTA".

(MNIE, 07.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.