Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmarł Przemysław "Jah Jah" Frankowski, wieloletni prezenter Antyradia

Przemysław Frankowski do 2017 roku był prezenterem Antyradia (fot. materiały prasowe)

Przemysław "Jah Jah" Frankowski, wieloletni prezenter Antyradia, nie żyje. Miał 64 lata.

"Dziś o poranku pękły nam serca. Wciąż ciężko nam w to uwierzyć. Dotarła do nas niszcząca informacja o śmierci naszego i Waszego wielkiego przyjaciela - Przemysława »Jah Jah« Frankowskiego. Kultowej i kochanej postaci związanej z historią Antyradia" - poinformowało w sobotę Antyradio w mediach społecznościowych.

Przemysław Frankowski w 2003 roku trafił do warszawskiego Radia 94, na bazie którego w 2005 roku powstało Antyradio. Prowadził m.in. listę przebojów "Turbo Top" i program "Cube". Ze stacji odszedł w połowie 2017 roku. Od marca 2020 roku Frankowski miał audycję "Jah Jah Studio" w internetowej Radiospacji. 

W przeszłości Przemysław Frankowski związany był z RMF FM. Pracę w radiu zaczynał w 1990 roku w poznańskim Radiu Solidarność.

(KOZ, 04.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.