Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Maj 24, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PAP zamyka bezpłatny serwis covidowy

Bezpłatny serwis koronawirusowy PAP działał od 17 marca 2020 roku (fot. Wikipedia)

Polska Agencja Prasowa kończy we wtorek udostępnianie mediom bezpłatnego serwisu koronawirusowego. Wiadomości związane z koronawirusem nadal będą dostępne w płatnym serwisie.

- W związku ze zmieniająca się sytuacją i ogłoszeniem końca stanu epidemii, 24 maja serwis w wersji bezpłatnej zostanie zamknięty - poinformowała Lidia Garbaczuk, dyrektorka biura marketingu agencji.

Czytaj też: Norweska telewizja NRK rezygnuje z Facebooka. Ma największy profil informacyjny w kraju

Specjalny darmowy serwis ruszył 17 marca 2020 roku. Warunkiem korzystania z publikowanych w nim informacji było zamieszczenie przez redakcje na swoich stronach internetowych bannera z linkiem do oficjalnego portalu rządowego, zawierającego komunikaty i zalecenia dotyczące epidemii. Przez ponad dwa lata PAP dostarczał mediom codziennie minimum 50 depesz związanych z pandemią koronawirusa i jej wpływem na aktualną sytuację gospodarczą. Teraz nowe informacje o COVID-19 będą publikowane w ramach płatnego serwisu agencji.

(PAR, 24.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.