Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Maj 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Apple nie wracają do biur, bo boją się nowej fali pandemii

Pracownicy Apple od 23 maja mieli pracować stacjonarnie przez trzy dni w tygodniu, ale projekt został wstrzymany (fot. Megapixl.com)

Koncern Apple bezterminowo opóźnia plan powrotu do pracy stacjonarnej w pełnym zakresie. Agencja Bloomberga informuje, że powodem jest powracająca w Stanach Zjednoczonych fala pandemii koronawirusa. 

W marcu agencja Bloomberg News, powołując się na wewnętrzną notatkę Apple, komunikowała o powrocie pracowników do biur. Od 11 kwietnia pracują stacjonarnie przez dwa dni w tygodniu, a od 23 maja miał obowiązywać obowiązek przychodzenia do pracy w trzy dni. W drugiej połowie roku ten wymiar miałby jeszcze się zwiększyć. Teraz wiadomo, że to nie nastąpi.

Inne wielkie firmy technologiczne również wstrzymują się przed zakończeniem pracy zdalnej. Meta informowała, że nie planuje powrotu do biur w najbliższych miesiącach.

(MAC, 20.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.