Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 19, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TikTok podpisał Kartę Różnorodności i zapowiada działania na rzecz inkluzywności

TikTok zapowiadał szereg działań wspierających osoby LGBT (fot. materiały prasowe)

Platforma TikTok podpisała Kartę Różnorodności, inicjatywę pod patronatem Komisji Europejskiej, która zobowiązuje pracodawców do tworzenia systemowych rozwiązań równościowych.

TikTok we współpracy z Fundacją Sukces Pisany Szminką zaangażuje się m.in. w pomoc zawodową dla osób opuszczających pieczę zastępczą i z rodzin wykluczonych ekonomicznie lub terenów wykluczonych komunikacyjnie (projekt Fun. Tech. Future). TikTok uruchomi program skierowany do osób w wieku 18-21 lat, które potrzebują motywacji i wsparcia do wejścia na rynek pracy.

Czytaj też: Wynajmiesz? Ukraińska agencja kreatywna pokazuje Rosjanom takie „miejsca noclegowe"

Platforma zapowiada również współpracę z Diversity Hub – organizacją wspierającą biznes w budowie otwartej kultury organizacyjnej. Włączy się też w tęczowe aktywności z okazji Pride Month.

(KAP, 19.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.