Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Maj 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wprost" wraca do e-wydań w poniedziałki

Dotychczas e-wydanie "Wprost" ukazywało się co piątek (fot. materiały prasowe)

Kolejne numery "Wprost" (PMPG Polskie Media) będą dostępne w e-kioskach od poniedziałków. To powrót do cyklu wydawniczego z czasów wydania papierowego tygodnika.

Od najbliższego numeru e-wydanie "Wprost" będzie udostępniane w każdą niedzielę od godz. 20, a w e-kioskach w poniedziałki rano.

Dyrektor zarządzający "Wprost": "Odpowiedź na potrzeby użytkowników"

Dotychczas e-wydanie "Wprost" ukazywało się co piątek. Zmiana ta nastąpiła w marcu 2020 roku, po tym jak wydawca podjął decyzję o zamknięciu wydania drukowanego. Przed tym "Wprost" ukazywał się w poniedziałki.

Czytaj też: Tomasz Sekielski odwołuje spotkania autorskie z powodów rodzinnych

W miejsce e-wydania udostępnianego przed weekendem wydawca wprowadził nowy format wydawniczy "Magazyn Wprost Premium". Będą się w nim ukazywać pogłębione analizy tematów realizowanych przez redakcje. Redaktor prowadzącą "Magazyn Wprost Premium" jest Paulina Socha-Jakubowska.

– Podjęta decyzja o zmianie terminu publikacji e-wydania oraz wprowadzenie formatu magazynowego to odpowiedź na różne potrzeby użytkowników pod kątem tematyki treści zarówno na koniec, jak i na początek tygodnia. Wynika to z danych i badań, które przeprowadziliśmy wewnętrznie – informuje Michał Chabas, dyrektor zarządzający "Wprost".

Kolejny produkt reklamowy

– Oferta wydawnicza magazynu – treści bliżej czytelnika, tematyka społeczna, wywiady z bohaterami masowej wyobraźni, sprawy dotyczące kobiet i ekologii, różne wymiary kultury, reportaże z kraju – jest lepiej dopasowana do preferencji czytelniczych w weekendy. E-wydanie tygodnika "Wprost" z kolei, więcej traktuje o wydarzeniach ze świata polityki i biznesu – a takimi treściami użytkownik żyje w dni powszednie – dodaje Chabas. Zaznacza też, że za sprawą wprowadzenia formatu magazynowego wydawca ma kolejny produkt reklamowy dla potencjalnych klientów.

Czytaj też: W najnowszym numerze "Polityki" nie ma felietonu Kuby Wojewódzkiego

Cena jednego e-wydania tygodnika to 7,50 zł, natomiast prenumerata dostępna jest w wariantach: miesięcznym (25,90 zł), kwartalnym (81,20 zł), półrocznym (99 zł) i rocznym (243,75 zł). 

(BAE, 12.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.