Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanały Polsatu pokażą koncert z okazji 30-lecia disco polo

Na scenie wystąpią m.in. Boys, Shazza, Weekend, Mig, Daj To Głośniej, Piękni i Młodzi, Sławomir oraz After Party (fot. Pixabay.com)

Trzy kanały Grupy Polsat Plus - Polsat, Disco Polo Music oraz Polo TV - będą transmitowały koncert z okazji 30-lecia disco polo, który odbędzie się 5 sierpnia w ramach Disco Hit Festiwal Kobylnica.

Na scenie wystąpią m.in. Boys, Shazza, Weekend, Mig, Daj To Głośniej, Piękni i Młodzi, Sławomir oraz After Party. Jak podają organizatorzy, jubileuszowa gala ma być sentymentalną podróżą w czasie przez trzy dekady polskiej muzyki tanecznej.

Czytaj też: Premier składał życzenia w wybranych mediach. Wydano 650 tys. zł

Polsat był pierwszą ogólnopolską stacją, która na swojej antenie zaczęła pokazywać teledyski disco polo. W 1994 roku stacja rozpoczęła emisję cotygodniowego magazynu "Disco Relax" poświęconego temu nurtowi muzycznemu. Obecnie program pod nazwą "Disco i relax z Tomkiem Samborskim" można oglądać w należącej do Grupy Polsat Plus stacji Polo TV.

(MNIE, 09.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.