Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Dzień na świecie" w Polsat News na stałe wydłużony do godziny

Dłuższe, specjalne wydania programu nadawano od wybuchu wojny w Ukrainie (screen: Facebook/Dzień na świecie)

Od 1 maja Polsat News wrócił do standardowej ramówki wieczornej. Codzienny magazyn międzynarodowy "Dzień na świecie" powrócił w niej na 22.30, ale według ustaleń "Presserwisu" będzie trwał prawie godzinę, a nie niecałe 30 minut jak przed rozpoczęciem wojny w Ukrainie.

Od maja "Wydarzenia wieczorne" ponownie kończą się przed 22.30 (wcześniej o 23), a o 22.30 rozpoczyna się "Dzień na świecie". Magazyn międzynarodowy składa się teraz z dwóch części, rozdzielonych blokiem reklamowym. Po magazynie, o 23.30, jest serwis informacyjny "Obraz dnia" (przed wybuchem wojny startował o 23).

Czytaj też: Nowy „Press": Sierakowski nie udaje reportera wojennego, dziennikarze sportowi bez fair play, a Śmigulec pisze list

Z informacji "Presserwisu" wynika, że kierownictwo Polsat News zdecydowało o stałym wydłużeniu "Dnia na świecie". Dłuższe, specjalne wydania programu nadawano już od wybuchu wojny w Ukrainie. Najpierw trwały dwie godziny, a później około godziny.

"Dzień na świecie" prowadzą m.in. Grzegorz Dobiecki i Jan Mikruta.

(MNIE, 06.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.