Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Radiu 357 drugi raz "Polski Top Radia 357"

"Polski Top Radia 357" poprowadzą: Piotr Stelmach, Marcin Łukawski, Katarzyna Borowiecka i Marek Niedźwiecki (fot. materiały prasowe)

Radio 357 po raz drugi wyemituje 3 maja "Polski Top Radia 357", nawiązujący do podobnego zestawienia, które od 2008 roku funkcjonowało na antenie radiowej Trójki.

Tegoroczny "Polski Top Radia 357" poprowadzą Katarzyna Borowiecka, Marcin Łukawski, Marek Niedźwiecki i Piotr Stelmach. W trakcie audycji - we wtorek 3 maja między 9 a 21 - zaprezentowanych zostanie 100 utworów wybranych przez patronów rozgłośni.

Podczas audycji na żywo wystąpią: Blenders, Rita Pax, Natalia Przybysz, Barbara Wrońska i Voo Voo. Koncerty i finał audycji będzie można śledzić na żywo dzięki transmisji wideo na Facebooku, YouTube i Patronite.

 

(KOZ, 29.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.