Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Tok FM ruszył podcast Magdaleny Rigamonti "Rosja. Stan umysłu"

Cykl "Rosja. Stan umysłu" autorstwa Magdaleny Rigamonti składać się będzie z pięciu odcinków (fot. Jakub Kaminski/East News)

Magdalena Rigamonti do udziału w swoim nowym podcaście o Rosji zaprosiła m.in. z Krystynę Kurczab-Redlich, Pawła Reszkę i Wacława Radziwinowicza. Nowy cykl dostępny jest wyłącznie dla subskrybentów Tok FM Premium.

Cykl "Rosja. Stan umysłu" składa się z pięciu odcinków. W pierwszym z nich Magdalena Rigamonti rozmawia z Krystyną Kurczab-Redlich, autorką książek, dziennikarką i wieloletnią korespondentką w Rosji. Premiera tej rozmowy odbyła się wczoraj – 25 kwietnia. Ostatni odcinek cyklu zostanie wyemitowany 9 maja br.

Czytaj też: Dziennikarze krajowi i z mediów polonijnych nagrodzeni przez Senat RP

Pozostałymi gośćmi Rigamonti będą: Paweł Reszka – były korespondent "Rzeczpospolitej" w Moskwie, obecnie w "Polityce", Barbara Włodarczyk – reporterka, wieloletnia korespondentka w Moskwie, Wacław Radziwinowicz – dziennikarz i reportażysta, w latach 2007-2015 korespondent "Gazety Wyborczej" w Rosji oraz Witold Szabłowski – reportażysta od 2006 roku związany z "Gazetą Wyborczą" i "Dużym Formatem", autor książek.

Odcinki podcastu będą dostępne na Tokfm.pl i w aplikacji Tok FM dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki. Nowego cyklu będą mogli słuchać wyłącznie subskrybenci Tok FM Premium.

W ubiegłym roku Magdalena Rigamonti otrzymała Grand Press w kategorii Wywiad za cykl "Rzeczpospolita Kościelna", który przygotowała dla radia Tok FM.

Czytaj też: Marta Radziach przechodzi z TVP Info do Polskiego Radia 24

(BAE, 26.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.