Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polscy operatorzy włączają ukraińskojęzyczną wersję kanału Nickelodeon

Telewizyjny przekaz Nickelodeon Ukraine Pluto TV został stworzony w związku z trwającą w Ukrainie wojną (screen: YouTube/Супутникове Телебачення)

Do ofert polskich operatorów dołączyła ukraińska wersja kanału Nickelodeon (Paramount Global).

Kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV został już włączony do pakietów Play Now i Play Now TV. Mogą go też odbierać klienci UPC Polska, platformy Canal+ oraz użytkownicy ofert telewizji na kartę.

Czytaj też: Rosja wprowadza dla zagranicznych dziennikarzy wizy jednokrotnego wjazdu

Telewizyjny przekaz Nickelodeon Ukraine Pluto TV został stworzony w związku z trwającą w Ukrainie wojną. Dzięki tej stacji ukraińskie dzieci, przebywające teraz m.in. w Polsce, mają dostęp do seriali animowanych w ojczystym języku.

Kanał jest wspólnym przedsięwzięciem Nickelodeon i serwisu streamingowego Pluto TV. Obie marki należą do Paramount Global. Za jego dystrybucję odpowiada polski oddział amerykańskiej spółki.

Czytaj też: Spotify prawdopodobnie straci podcasty Obamów

(MNIE, 25.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.