Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie tylko serwisy plotkarskie robią ruch największym wydawcom internetowym

W top 5 najpopularniejszych serwisów czterech największych wydawców są serwisy plotkarskie (fot. Pexels.com)

Choć serwisy plotkarskie są w pierwszej piątce generujących najwięcej ruchu serwisów u czołowych wydawców internetowych, wybijają się też serwisy biznesowe, sportowe, a także te o tematyce medycznej.

W analizie na podstawie danych Mediapanelu za marzec br. wzięliśmy pod uwagę najpopularniejsze serwisy czterech największych wydawców internetowych: Grupy RASP, Grupy Wirtualna Polska, Grupy Agora oraz Grupy Polsat-Interia.

Czytaj też: Moje apki. Janek Stanisławski z RASP o najważniejszych aplikacjach

Dla Grupy RASP najwięcej ruchu generuje, co oczywiste, Onet.pl. Zaraz po nim jest Businessinsider.com.pl, któremu nieznacznie ustępuje Medonet.pl. Duży ruch zapewnia też Fakt.pl i Plejada.pl.

Podobny rozkład sił obserwujemy wśród serwisów Grupy Wirtualna Polska. Poza portalem Wp.pl - najwięcej użytkowników mają portal O2.pl, serwis biznesowy Money.pl, serwis Abczdrowie.pl i Pudelek.pl.

Czytaj też: Spider's Web domaga się od portali wzajemnego linkowania tekstów

W Grupie Polsat-Interia tuż za portalem Interia.pl znalazł się serwis plotkarski Pomponik.pl. Za nim jest Polsatnews.pl, strona internetowa dostawcy sieci komórkowej Plus.pl oraz serwis z przepisami Smaker.pl.

W piątce serwisów Grupy Agora znalazł się portal Gazeta.pl, tuż za nim Wyborcza.pl, Sport.pl, Plotek.pl i serwis parentingowy Edziecko.pl.

Czytaj też: Do "Wyborczej" wraca kulinarny cykl Macieja Nowaka

Dane pochodzą z badania Mediapanel za marzec 2022.

(BAE, 22.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.