Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Projekt Cupid" w TTV miał średnio 337 tys. widzów

Jednym z prowadzących "Projekt Cupid" był Przemysław Kossakowski (fot. materiały prasowe)

Pierwszy sezon programu "Projekt Cupid", prowadzonego przez Barbarę Kurdej-Szatan oraz Przemysława Kossakowskiego, oglądało w TTV średnio 337 tys. widzów. Cykl notował wyniki wyższe niż średnie miesięczne udziały stacji.

"Projekt Cupid" był nadawany od 13 lutego do 17 kwietnia w niedziele o 22.05. Najwięcej widzów przyciągnął odcinek z 20 lutego - 418 tys. Stacja, emitując program, miała średnio 3,25 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ i 4,42 proc. w komercyjnej 16-49. Dane uwzględniają również oglądanie programu tego samego dnia, ale nie w czasie emisji (VOSDAL, czyli viewing on same day as live).

Dla porównania średni udział TTV w marcu wyniósł 1,69 proc. w grupie ogólnej i 2,72 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Czytaj: Przemysław Kossakowski nie będzie już prowadzącym TTV

W programie osoby w spektrum autyzmu, z zespołem Downa i zespołem Tourette'a poszukiwały miłości. "Projekt Cupid" prowadzili Barbara Kurdej-Szatan oraz Przemysław Kossakowski, który w tym tygodniu ogłosił, że zawiesza karierę w telewizji. Stacja nie informuje, czy będzie kontynuowała program.

Dane: Nielsen Media.

(MNIE, 22.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.