Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przemysław Kossakowski nie będzie już prowadzącym TTV

Przemysław Kossakowski w TTV prowadził m.in. "Down the Road", którego bohaterami były osoby z zespołem Downa (fot. Jerzy Dudek/DDTVN/East News)

Prezenter i dokumentalista Przemysław Kossakowski nie będzie już prowadzącym programów w TTV (TVN Grupa Discovery), z którą był związany od 10 lat. Zdecydował o zawieszeniu kariery w telewizji.

Przemysław Kossakowski ostatnio prowadził w TTV dwa programy z udziałem osób niepełnosprawnych - "Projekt Cupid" i "Down the Road". Wcześniej był gospodarzem m.in. "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Być jak" i "Kossakowski. Inicjacja". Z TTV był związany od 2012 roku.

Dziennikarz zdecydował się zawiesić karierę w telewizji, bo - jak napisał w social mediach - od dłuższego czasu pracuje nad projektem, który już wkrótce będzie wymagał od niego "pełnej uważności". "Po drugie, myślę, że po dekadzie pracy w mediach uczciwym będzie zastanowić się, czy nadal mam coś ciekawego do powiedzenia i czy w ogóle nadal chcę to robić" - stwierdził.

TTV nie komentuje sprawy. Stacja nie informuje też, czy będzie kontynuowała "Projekt Cupid" i "Down the Road" już z innymi prowadzącymi.

(MNIE, 20.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.