Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Urbańczyk szefem operacyjnym Papaya Films, Kacper Sawicki - głównym strategiem

Od lewej: Kacper Sawicki, Mariusz Urbańczyk, Iwona Mnich i Justyna Górniak (fot. materiały prasowe)

Od maja do zespołu zarządzającego Papaya Films dołączą Mariusz Urbańczyk, Iwona Mnich oraz Justyna Górniak. Założyciel firmy Kacper Sawicki zamierza skupić się na strategii jej rozwoju.

Bieżące obowiązki operacyjne w Papaya Film przejmie Mariusz Urbańczyk jako chief executive officer. Do firmy dołączył on w grudniu 2020 roku jako chief operating officer. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym w Hogarth North America, gdzie kierował ośmioma biurami i ponad 400 pracownikami w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jako COO w Papaya odpowiadał za rozwinięcie formuły konkursu Papaya Young Creators i komercyjnej oferty Papaya.Rocks, za rozwój Papaya Roster oraz nawiązanie strategicznego partnerstwa produkcyjnego z międzynarodowymi grupami mediowymi.

Pozostałe funkcje w zespole zarządzającym obejmują Iwona Mnich jako head of production oraz Justyna Górniak jako chief people & sustainability officer.

Czytaj też: Monika Brodka dołączyła do grona reżyserów reprezentowanych przez Papaya Films

„To drugi taki moment w historii Papaya i mojej w niej roli. Pierwszy raz miał miejsce sześć lat temu, kiedy zdecydowałem się zejść z planów zdjęciowych, by skupić się na zarządzaniu firmą. Teraz, po kolejnych latach, decyzja o rezygnacji z działania operacyjnego pozwoli mi w pełni poświęcić się rozwojowi strategicznemu Papaya Films. Szczególną uwagę poświęcę kwestiom ekspansji produkcji reklamowej i oryginalnego contentu” - informuje Kacper Sawicki.

(AMS, 22.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.