Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Warner Bros. Discovery nie wierzy w sukces CNN+ i zamyka serwis

CNN przyciągnęła do CNN+ znanych dziennikarzy z konkurencyjnych sieci informacyjnych, takich jak Kasie Hunt z NBC News i Chris Wallace z Fox News (fot. CNN)

Tylko miesiąc będzie działał serwis streamingowy z newsami CNN+ grupy Warner Bros. Discovery. W czwartek firma poinformowała, że kończy jego działalność.

Streaming CNN+ ruszył z początkiem kwietnia, a zostanie zamknięty 30 kwietna. Po dwóch tygodniach funkcjonowania miał dziennie mniej niż 10 tys. widzów.

Oferta CNN+ obejmowała 8-12 programów na żywo dziennie, serię CNN+ Original i bibliotekę ponad 1000 godzin nagradzanych programów z zespołów CNN Original Series i CNN Films. Abonament w USA kosztował 5,99 dol. miesięcznie lub 59,99 dol. rocznie.

Czytaj też: Katarzyna Kieli prezeską Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN

Wiadomości CNN nie znikną jednak ze streamingów, mają trafić do szerszej oferty obejmującej również sport, rozrywkę i dokumenty. "Nasi klienci i CNN będą najlepiej obsługiwani przy uproszczonym schemacie streamingów" – napisał w oświadczeniu prezes i dyrektor generalny CNN Worldwide, Chris Licht.

(PAR, 22.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.