Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Kieli prezeską Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN

Katarzyna Kieli z Discovery związana jest od 2000 roku (Fot. materiały prasowe)

Po fuzji Discovery z WarnerMedia Katarzyna Kieli objęła funkcję prezeski i dyrektorki zarządzającej Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.

Katarzyna Kieli dotychczas - od końca 2017 roku - była prezeską i dyrektorką zarządzającą Discovery na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Podlegało jej 140 rynków. Polski rynek został wydzielony ze struktury EMEA.

- Wyodrębnienie Polski jako samodzielnego rynku pokazuje jak duże znaczenie odgrywa on w Warner Bros. Discovery i jest zapowiedzią bardzo dynamicznego rozwoju i wyjątkowej oferty dla polskich widzów - komentuje Katarzyna Kieli. - Moim celem jest, by Warner Bros. Discovery w Polsce stał się najszybciej rozwijającą się grupą medialną rodziny Warner Bros Discovery na świecie - dodaje.

Katarzyna Kieli jako CEO TVN nie weszła do zarządu spółki. Kieli z Discovery związana jest od 2000 roku. Wcześniej pracowała m.in. w Wizji TV.

(KOZ, 21.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.