Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W serwisie WP SportoweFakty będzie jeszcze więcej żużla

WP SportoweFakty pozostają oficjalnym partnerem medialnym rozgrywek PGE Ekstraligi (fot. materiały prasowe)

Do redakcji Sportowe Fakty WP dołączył Mateusz Puka z "Przeglądu Sportowego". Wirtualna Polska rozszerza współpracę z Polskim Związkiem Motorowym i Ekstraligą Żużlową.

WP SportoweFakty pozostają oficjalnym partnerem medialnym rozgrywek PGE Ekstraligi. Umowa obejmuje szeroką współpracę również w zakresie PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi i Gali PGE Ekstraligi oraz kontynuację produkcji i emisji materiałów wideo. Rocznie wyemitowanych zostanie ich blisko 800.

Czytaj też: Felietony Igi Świątek w Onecie i "Przeglądzie Sportowym"

W tym roku współpraca serwisu WP SportoweFakty i Polskiego Związku Motorowego obejmuje również żużlową reprezentację Polski i rozgrywki eWinner 1. ligi żużlowej.

W związku z rozszerzeniem współpracy z PZM powiększa się też redakcja sportowa portalu WP.pl. Ostatnio dołączył do niej Mateusz Puka, dziennikarz "Przeglądu Sportowego", w którym pracował 10 lat, a przez ostatnie pięć był koordynatorem działu żużel. 

Według danych Mediapanelu serwis Sportowefakty.wp.pl w lutym odwiedziło 9,57 mln użytkowników.

Czytaj też: Marketing a Iga Świątek. "Jej jedyny minus to fakt, że nie jest z Ameryki"

(BAE, 07.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.