Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Kwiecień 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Publicon tworzy ukraiński dział PR

Ukraiński dział agencji PR Publicon rozpoczął działalność 1 kwietnia (fot. materiały prasowe)

Agencja PR Publicon poinformowała, że z początkiem kwietnia w jej strukturach powstał ukraiński dział, w którym pracują dwie specjalistki z tamtejszych agencji PR.

Nowe osoby w agencji mają doświadczenie w organizacji eventów i mediach społecznościowych. Posługują się płynnie językiem ukraińskim w mowie i piśmie. Dzięki ich obecności Publicon może oferować nowe usługi i odpowiadać na potrzeby komunikacyjne społeczności ukraińskiej i polskich interesariuszy: agencji rządowych, przedsiębiorców, samorządów oraz organizacji społecznych. 

Czytaj też: Max Levin, znany ukraiński fotoreporter, zginął na wojnie

Oferta działu jest skierowana zarówno do samorządów, jak i firm z różnych branż działających w Polsce. Zakres usług obejmuje media relations, social media, komunikację wewnętrzną, organizację wydarzeń czy szkolenia.

(KAP, 06.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.