Dział: RADIO

Dodano: Marzec 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Damian Michałowski odchodzi z Radia Zet

- W nowej ramówce mnie nie będzie - mówi Damian Michałowski (fot. Jakub Kamiński/East News)

Z Radia Zet po ponad 11 latach odchodzi prezenter Damian Michałowski. We wtorek pożegnał się na antenie ze słuchaczami.

- W nowej ramówce mnie nie będzie - mówi Damian Michałowski. Rozgłośnia wprowadza ją od kwietnia. - Postanowiłem nie skorzystać z propozycji, jaką Radio Zet mi złożyło - dodaje, ale jednocześnie zapowiada: - Pracujemy nad pewnym projektem. Mamy nadzieję, że go wdrożymy w kolejnej ramówce.

Damian Michałowski pracę w Radiu Zet rozpoczął we wrześniu 2010 roku w redakcji sportowej. W 2013 roku zaczął prowadzić popołudniowe pasmo "Uważam Zet" z Michałem Korościelem. W 2018 roku przez ponad pół roku duet zagospodarowywał poranki. W 2019 roku Michałowski wrócił do "Uważam Zet", ale z Eweliną Pacyną w roli współprowadzącej. Od 2021 roku był gospodarzem pasma między 10 a 14. Był też jednym z prowadzących popołudniowego "Gościa Radia Zet".

W lutym 2020 roku Damian Michałowski dołączył do grona prowadzących "Dzień dobry TVN" razem z Pauliną Krupińską. W TVN w sezonie zimowym 2021/2022 prowadził studio skoków narciarskich.

Z anteny Radia Zet znika również Beata Tadla, która z rozgłośnią związana była od początku 2019 roku.

(KOZ, 30.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.