Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 24, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzy polskie seriale w wiosennej ramówce Super Polsatu

Na antenie Super Polsatu już emitowane są nowe odcinki serialu komediowo-obyczajowego "Święty" (screen: YouTube/ATM Grupa)

W wiosennej ramówce naziemnego kanału Super Polsat znalazły się trzy polskie seriale i kontynuacja programu "Kopernik była kobietą".

Na antenie stacji już można oglądać nowe odcinki serialu komediowo-obyczajowego "Święty", przeniesionego z TV 4. Kontynuowany będzie też "Akademik". Premierowe odcinki będzie można śledzić od końca marca, ale już nie w prime time, a w nocnym paśmie. Z informacji "Presserwisu" wynika, że zmiana godziny emisji ma związek ze słabymi wynikami oglądalności produkcji. Pierwszy sezon jesienią ub.r. oglądało średnio 52 tys. widzów, a serial miał udziały w rynku niższe od średniej kanału.

Czytaj też: Średnio 1,62 mln widzów ma "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie

W maju stacja ruszy z emisją serialu komediowego "Backdoor. Wyjście awaryjne", będącego koprodukcją Paramount Global i Grupy Polsat Plus. Serial miał już premierę m.in. w Polsat Box Go.

Super Polsat będzie też kontynuował magazyn naukowy "Kopernik była kobietą", prowadzony przez Macieja Dowbora i Olę Kot.

10 kwietnia stacja będzie transmitowała galę Miss Warszawy. Poprowadzą ją Krzysztof Ibisz i Filip Antonowicz.

W wiosennej ofercie Super Polsatu znajdą się ponadto transmisje sportowe, m.in. mecze Pucharu Polski w piłce nożnej.

Czytaj też: TVP: 2,6 mln zł na kampanię "Telewizja Polska przypomina, nowy standard się zaczyna"

(MNIE, 24.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.