Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szef serwisu Dziennikzachodni.pl odchodzi z Polska Press

Marcin Twaróg odchodzi z Polska Press. Zasili zespół menedżerów online w Time SA (fot. mat. pras.)

Z redakcją „Dziennika Zachodniego” (Polska Press) ostatecznie rozstaje się Marcin Twaróg - szef działu online śląskiego oddziału Polska Press i brand menedżer serwisu dziennikzachodni.pl. 

Twaróg odchodzi po 30 latach pracy w śląskich mediach, w tym 17 w „Dzienniku Zachodnim”. Zanim trafił do zespołu „DZ”, przez 10 lat pracował w nieistniejącej już dzisiaj „Trybunie Śląskiej”. Tym samym w zespole serwisu dziennikzachodni.pl. nie ma już żadnego redaktora, który tworzył tę markę przed przejęciem Polska Press przez Orlen.

Marcin Twaróg rozpocznie pracę w spółce Time SA (Grupa ZPR Media), która buduje silny zespół online pod kierownictwem Tomasza Krawczyka, byłego dyrektora ds. rozwoju Polska Press.

Czytaj też: Tomasz Krawczyk z Polska Press dyrektorem w Grupie ZPR Media

Internetowy serwis „Dziennika Zachodniego” w czasach Polska Press wielokrotnie był w pierwszej piątce w Polsce w zestawieniach serwisów internetowych z informacjami regionalnymi i lokalnymi. W ostatnim podsumowaniu Mediapanelu za luty 2022 dziennikzachodni.pl z 2,13 mln użytkowników notowany był już na miejscu 10. w Polsce.

Czytaj też: Mediapanel: w lutym Wyborcza.pl przed Se.pl, a Naszemiasto.pl ponownie liderem zestawienia serwisów regionalnych

(CP, 15.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.