Dział: RADIO

Dodano: Marzec 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Zet nadal będzie zapraszać polityków prawicy, mimo że ci bojkotują "7. dzień tygodnia"

"Wolność słowa nie jest prawem polityka do chamstwa, kłamstw i manipulacji" - tłumaczył wyproszenie posła Janusza Kowalskiego Andrzej Stankiewicz (fot. materiały prasowe)

Mimo bojkotu przez polityków Prawa i Sprawiedliwości audycji "7. dzień tygodnia w Radiu Zet", rozgłośnia nadal zamierza ich zapraszać.

Politycy Zjednoczonej Prawicy zaczęli bojkotować niedzielną audycję prowadzoną przez wicenaczelnego Onetu Andrzeja Stankiewicza po tym, jak 6 marca gospodarz wyprosił ze studia posła Solidarnej Polski Janusza Kowalskiego. "Wolność słowa nie jest prawem polityka do chamstwa, kłamstw i manipulacji" - tłumaczył w Onecie Stankiewicz. 

- Do programów publicystycznych Radia Zet zapraszamy przedstawicieli różnych stron sceny politycznej, tak by słuchacze mieli możliwość zapoznania się z pełnym spektrum poglądów. Nic w tym względzie się nie zmienia. Nadal studio Radia Zet jest otwarte dla polityków reprezentujących koalicję rządową i opozycję - informuje Michał Aleksandrowicz, rzecznik Eurozetu.

(KOZ, 15.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.