Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski przenoszą wspólny podcast z Newonce do Onetu

Informację ogłoszono podczas poniedziałkowego Onet Rano (screen Youtube.com/Onet Rano)

Powraca wspólny podcast Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Poprowadzą go w Onecie (Ringier Axel Springer Polska). Będzie to kontynuacja popularnego podcastu, który tworzyli w radiu Newonce. Pierwszy odcinek "WojewódzkiKędzierski" będzie miał premierę w poniedziałek o godzinie 20. 

Od dziś nowa seria jednego z najpopularniejszych podcastów w Polsce przenosi się do Onetu. W każdy poniedziałek o godz. 20.00 do warszawskiego studia Onetu prowadzący Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą zapraszać gwiazdy kina, telewizji, sportu, polityków i muzyków – postaci i osobowości, których warto posłuchać. Pierwszą gościnią będzie Małgorzata Rozenek. Premierowe odcinki będą dostępne w każdy poniedziałek w Onecie oraz od środy na pozostałych platformach podcastowych.

Informację ogłoszono podczas poniedziałkowego Onet Rano. 

Czytaj też: Piotr Kędzierski odchodzi z Newonce. "Serce mi wali"

Wojewódzki i Kędzierski prowadzili razem cotygodniową bardzo popularną audycję "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski" w Newonce.radio. Zakończyli ją wraz z odejściem Kędzierskiego z Newonce w lutym tego roku. 

Podcasty w Onecie odsłuchane w styczniu ponad milion razy

„WojewódzkiKędzierski” dołączy do oferty kilkudziesięciu podcastów produkowanych przez Ringier Axel Springer Polska. W styczniu tego roku produkcje Onet Audio zostały odsłuchanie ponad milion razy.

W ofercie Onet Audio jest topowy podcast polityczny w Polsce „Stan po Burzy” Agnieszki Burzyńskiej i Andrzeja Stankiewicza, najpopularniejszy w swojej kategorii podcast „Węglarczyk o serialach” Bartosza Węglarczyka i Piotra Markiewicza, „Świat_pl” redaktora naczelnego Newsweeka Tomasza Lisa czy podcast „Raport międzynarodowy. Ukraina” Witolda Jurasza, który w kilka dni po premierze trafił do czołówki podcastów w Polsce.

Podcasty dostępne w Onecie tworzą m.in.: redaktorka naczelna Forbes Women Aleksandra Karasińska, redaktor naczelny Buisness Insider Mikołaj Kunica, Renata Kim, dr Maciej Kawecki, Michał Broniatowski, Adam Jasser, Katarzyna Janowska, Łukasz Kadziewicz, Rafał Hirsch, Dariusz Ćwiklak, Maciej Gajek czy Wojciech Jagielski. Wśród autorów podcastów znalazła się także dziennikarka i dokumentalistka, Ewa Ewart. Jej podcast „Rozmowy ze śmiercią” to 10 rozmów w oprawie muzycznej Zbigniewa Preisnera.

(BAE, 14.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.