Dział: PRASA

Dodano: Marzec 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwóch dziennikarzy odchodzi z Polska Press do TuWrocław.com

Arkadiusz Franas kieruje TuWrocław.com od listopada 2021 roku - wcześniej był naczelnym "Gazety Wrocławskiej. (screen YouTube/echo24.tv)

Dwóch kolejnych dziennikarzy „Gazety Wrocławskiej” odeszło z Polska Press i rozpoczęło pracę w portalu TuWroclaw.com. Marcin Kruk i Andrzej Zwoliński pracować będą razem z Arkadiuszem Franasem i Michałem Gigołłą, którzy byli naczelnymi "Gazety Wrocławskiej", zanim tytuł przejął PKN Orlen.

Serwis TuWroclaw.com pnie się w górę w zestawieniu największych serwisów informacyjnych w stolicy Dolnego Śląska. W lutym osiągnął kolejny rekordowy wynik - według Mediapanelu za luty 2022 serwis odwiedziło 1,3 mln użytkowników, którzy wygenerowali 5,8 mln odsłon. W ciągu czterech miesięcy portal TuWroclaw.com prawie czterokrotnie zwiększył liczbę realnych użytkowników (w październiku było ich 330 tysięcy).

Portal TuWroclaw.com jest w tej chwili na trzecim miejscu w liczbie użytkowników i na drugim w liczbie odsłon w aglomeracji wrocławskiej.

- Rozwijamy się, analizujemy wyniki, potencjał na wrocławskim rynku wciąż jest ogromny - mówi Arkadiusz Franas, redaktor naczelny TuWroclaw.com

Czytaj też: Portal TuWroclaw.com po relaunchu przekroczył poziom 1 mln RU

 Liderem w regionie wciąż jest gazetawrocławska.pl – 2 259 576 użytkowników i ponad 37 mln odsłon. Onet.wroclaw.pl zanotował wynik 1,5 mln użytkowników i 2,6 mln odsłon. Poza podium znalazły się wyborcza.pl WROCLAW (1 mln ru i 2,2 mln pv) oraz wroclaw.pl ( 0,7 ru i 2,6 pv).

Wydawcą serwisu TuWroclaw.com jest TvL z Lubina.

(MAT, 11.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.