Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis Polsat Box Go nie będzie już sprzedawał pakietu z HBO

Pakiet Polsat Box Go HBO kosztował 25 zł miesięcznie (screen: Polsatboxgo.pl)

Z oferty serwisu streamingowego Polsat Box Go zniknął pakiet HBO. Tym samym nowi użytkownicy serwisu nie będą mogli już wykupić dostępu do kanałów HBO i materiałów VOD tego nadawcy.

- Osoby, które przed 8 marca miały wykupiony w Polsat Box Go pakiet Polsat Box Go HBO, nadal mogą z niego korzystać, a jego cena nie zmieniła się. Pakiet ten został wycofany ze sprzedaży dla nowych użytkowników - informuje Olga Zomer, rzeczniczka prasowa Cyfrowego Polsatu, właściciela marki Polsat Box.

Czytaj też: Polskie media wysyłają kolejnych korespondentów do Ukrainy

Spółka nie podaje powodów usunięcia pakietu z oferty. Podkreśla jednak, że jej współpraca z HBO będzie kontynuowana w pozostałym zakresie, czyli przy udostępnianiu kanałów HBO i serwisu HBO Max w ofertach platformy Polsat Box. Pakiet Polsat Box Go HBO kosztował 25 zł miesięcznie.

Usunięcie pakietu HBO z serwisu Polsat Box Go zbiegło się w czasie ze startem w Polsce HBO Max, który zastąpił HBO Go.

Pakiety z HBO nadal oferują m.in. Player.pl i Canal+ online.

(MNIE, 09.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.