Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"After" najpopularniejszą pozycją w Viaplay w Polsce

"After" został nazwany następcą "50 twarzy Greya" (fot. materiały prasowe)

Melodramat "After" w reżyserii Jenny Gage był najchętniej oglądaną pozycją na platformie Viaplay w Polsce od jej startu w sierpniu 2021 roku.

Viaplay opublikował podsumowanie półrocza i podał osiem najczęściej oglądanych filmów i seriali przez polskich użytkowników. Za filmem "After", ogłoszonym następcą "50 twarzy Greya", na drugim miejscu znalazł się dramat wojenny "Dwunastu odważnych". Trzecie miejsce przypadło produkcji "John Wick: Chapter 3 Parabellum". Na kolejnych uplasowały się: polska komedia romantyczna "Kobiety bez wstydu", amerykańsko-brytyjski kostiumowy dramat Ridleya Scotta "Robin Hood", serial sensacyjny "Sicario", serial "The Good Doctor" i film "Bez litości".

Na koniec 2021 roku Viaplay miał 4 mln subskrybentów, z czego 3,46 mln w krajach skandynawskich i 547 tys. na rynkach międzynarodowych, w tym w Polsce.

(KOZ, 09.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.