Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Juszkiewicz, czyli głos z Google Maps, mówi do Putina

Jarosław Juszkiewicz, dziennikarz Radia 357 znany milionom Polaków jako głos z Google Maps, opublikował na swoim kanale YouTube nietypowy apel. Do prezydenta Rosji.

Jarosław Juszkiewicz, dziennikarz radiowy i lektor, który użycza głosu m.in. nawigacji Google i polskiemu Yanosikowi, opublikował na swoim kanale YouTube nietypowy apel. Zwraca się w nim do prezydenta Rosji Władymira Putina.

 

- Panie Putin, wielu ludzi w Polsce zna mój głos, pan zapewne nie - mówi po rosyjsku Juszkiewicz. - Chciałbym zatem przekazać panu wizualną wiadomość prosto z naszego kraju. Mamy nadzieję, że weźmie ją pan sobie do serca.

 

Potem, przy dźwiękach ukraińskiego hymnu, pojawia się apel, prezentowany na wydrukach przez fanów dziennikarza.

 

- Jeżeli ogląda pan ten film w swoim bunkrze, to gratuluję. Wkrótce znajdzie się pan w podobnym miejscu, ale bez dostępu do sieci i z trochę gorszym jedzeniem - mówi Juszkiewicz i dodaje po polsku, zmieniając modulację głosu na „nawigacyjną” - Kieruj się do więzienia.

 

Minutowy film, nakręcony w studiu nagrań pojawił się na YouTube w piątek. (PAR)

 

 

(06.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.