Dział: RADIO

Dodano: Marzec 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aukcja charytatywna dla Ukrainy w piątek w Radiu 357

Zlicytowana zostanie m.in. opaska kapitańska Roberta Lewandowskiego w kolorach flagi Ukrainy z meczu Bayernu Monachium przeciwko Eintrachtowi Frankfurt (fot. Jakub Kamiński/East News)

Kuba Strzyczkowski poprowadzi w piątek w Radiu 357 aukcję charytatywną, z której dochód w całości trafi do Polskiej Misji Medycznej.

Organizacja prowadzi akcję pomocy szpitalom w Ukrainie, w ramach której zakupuje najbardziej potrzebne materiały medyczne i dostarcza je do placówek w całym kraju, w tym szpitali neonatologicznych prowadzących intensywną opiekę noworodków.

Wśród przekazanych przez Radio 357 podarunków, które zostaną zlicytowane podczas piątkowej audycji, znajdą się m.in. opaska kapitańska Roberta Lewandowskiego w kolorach flagi Ukrainy z meczu Bayernu Monachium przeciwko Eintrachtowi Frankfurt, pakiet filmów Olega Sencowa wraz z plakatem z autografem, przywieziona z Ukrainy ręcznie wyszywana koszula Roberta Makłowicza oraz wysokiej jakości wydruk zdjęcia laureata World Press Photo Wojciecha Grzędzińskiego z granicy polsko-ukraińskiej, z sygnaturą.

Jednocześnie w serwisie Allegro Charytatywni prowadzona jest aukcja zdjęć polskich fotografów, którzy po raz kolejny wspierają Polską Misję Medyczną.

Aukcja rozpocznie się w piątek o godz. 16.

(KOZ, 04.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.