Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Telewizji Puls odchodzą dyrektorzy: operacyjny oraz rozwoju i badań

Stanowisko zajmowane przez Beatę Dymacz zostanie zlikwidowane (fot. materiały prasowe)

Z Telewizją Puls rozstaje się dyrektorka operacyjna Beata Dymacz - dowiedział się "Press". Odchodzi również Przemysław Wzorek, dyrektor badań i rozwoju.

- Stanowisko dyrektora operacyjnego nie będzie obsadzone - mówi "Pressowi" Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls. - Telewizja Puls kończy jeden i wchodzi w kolejny etap swojego dynamicznego rozwoju i w związku z tym dopasowuje swoją strukturę do nowych wyzwań, wzmacnia kompetencje w kluczowych dla dalszego rozwoju stacji obszarach - wyjaśnia prezes Dąbski.

Beata Dymacz do Telewizji Puls wróciła w styczniu 2016 roku, obejmując stanowisko dyrektorki operacyjnej. Wcześniej pracowała w Pulsie od 2006 do początku 2015 roku.

Z naszych informacji wynika, że z Telewizji Puls odchodzi również Przemysław Wzorek, dyrektor badań i rozwoju. W Pulsie pracował najpierw od lipca 2011 do września 2016 roku. Ponownie trafił do spółki we wrześniu 2019 roku.

(KOZ, 01.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.