Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agencja komunikacyjna inPlus Media zrywa umowę z rosyjskim start-upem

O swojej decyzji agencja poinformowała na profilu na LinkedIn (fot. materiały prasowe)

Agencja inPlus Media zerwała umowę z rosyjskim start-upem. W związku z podpisaniem klauzuli poufności między stronami nazwa firmy nie została podana.

O swojej decyzji agencja poinformowała w mediach społecznościowych. Przedstawiciele agencji napisali "Każdy może dziś pomóc Ukrainie. My zrezygnowaliśmy ze współpracy z rosyjską firmą, która wchodzi na polski rynek. Co możecie zrobić Wy?". Firma zaapelowała w tym samym poście do użytkowników social mediów o walkę z dezinformacją i fake-newsami, które pojawiały się w ostatnich godzinach w polskim internecie.

Czytaj też: Marki w Polsce wspierają Ukraińców. Zatrudniają, płacą za mieszkanie, oferują promocje

Przedstawiciel firmy wyjaśnił, że agencja prowadziła rozmowy ze start-upem, który planował ekspansję na rynki europejskie, ale w związku z sytuacji w Ukrainie podjęto decyzją o zakończeniu współpracy.

Kacper Peresada

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.