Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 24, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reality show "Power of Love. Polska" od marca w wieczornym paśmie Zoom TV

Zdjęcia do "Power of Love. Polska" będą realizowane w Stambule (screen Youtube.com/Zoom TV)

Reality show "Power of Love. Polska" będzie emitowany w naziemnym kanale Zoom TV (Grupa Kino Polska TV) siedem razy w tygodniu.

"Power of Love. Polska" jest oparty na tureckim formacie "Kismetse Olur". Castingi do polskiej edycji ogłoszono w styczniu.

W programie weźmie udział 18 obcych sobie osób. W studiu będą spędzać czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktować będą się za pośrednictwem ekranu. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jedna z osób. Zwycięzcę wybiorą widzowie. 

Zdjęcia będą realizowane w Stambule. Za produkcję show odpowiada firma Production House, we współpracy z 03 Productions. Zaplanowano emisję 75 odcinków.

Reality show "Power of Love. Polska" będzie emitowany od 13 marca, od poniedziałku do soboty o 21, a w niedzielę o 18. Show będzie też dostępny na internetowej platformie FilmBox+.

Czytaj też: 20 tys. zł kary dla nadawcy Zoom TV za zagraniczną "Magię nagości"

W wiosennej ramówce Zoom TV znajdą się również m.in. nowe odcinki "Magii nagości" oraz program "Gadżet show".

(MNIE, 24.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.