Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Luty 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Po 30 latach z Bauera na emeryturę odchodzi naczelny "Chwili dla Ciebie"

Jarosława Mrozka w roli naczelnego w kwietniu zastąpi Agnieszka Walczak (fot. materiały prasowe)

Jarosław Mrozek, wieloletni redaktor naczelny wydawanych przez Wydawnictwo Bauer tygodnika "Chwila dla Ciebie" i miesięcznika "Chwila dla Ciebie Extra", odchodzi na emeryturę - dowiedział się "Presserwis".

W kwietniu kierowanie redakcjami "Chwili dla Ciebie" i "Chwili dla Ciebie Extra" przejmie Agnieszka Walczak, dotychczasowa zastępczyni Mrozka.

Czytaj też: Wydawnictwo Bauer przejęło prawa do wydawania 13 magazynów krzyżówkowych

Jarosław Mrozek w wydawnictwie pracował przez 30 lat. - Jest jedną z tych osób, które były od zawsze. Ikona pracowitości, symbol pasji i wulkan energii - uważa Marek Lasota, członek zarządu i wydawca odpowiedzialny za segment yellow w Wydawnictwie Bauer. - Jego determinacja w dążeniu do perfekcji często była utrapieniem dla współpracowników, ale skutecznie przyciągała tysiące czytelniczek - dodaje.

W 2021 roku średnia sprzedaż "Chwili dla Ciebie" wynosiła 202 834 egz. (dane PBC).

(KOZ, 21.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.