Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wiosną w Polsacie dwa nowe seriale i kontynuacje sprawdzonych formatów

Główną rolę w serialu "Mecenas Porada" gra Aleksandra Domańska (fot. materiały prasowe)

Wiosną Polsat pokaże dwa nowe seriale - kryminalną produkcję "Osaczony" i obyczajową "Mecenas Porada". Ponadto stacja postawi na kontynuacje sprawdzonych formatów.

Serial "Osaczony", opowiadający o śledztwie w sprawie zabójstwa pięcioletniego chłopca, będzie można oglądać od 28 lutego w poniedziałki o 20 i 21. Główne role w produkcji grają m.in. Leszek Lichota i Eryk Lubos. Druga z nowości to serial obyczajowy "Mecenas Porada", w którym zostaną przedstawione losy prawniczki prowadzącej punkt porad prawnych. Serial będzie nadawany od 2 marca w środy o 20. W głównej roli występuje Aleksandra Domańska. Obie produkcje miały wcześniej premiery w płatnym serwisie Polsat Box Go.

Czytaj też: Robert Górski nie będzie już gospodarzem "Kabaretu na żywo" w Polsacie

Kontynuowane będą: "Love Island. Wyspa miłości" (od 28 lutego, codziennie oprócz sobót po 22), "Ninja Warrior Polska" (od 1 marca we wtorki o 20), "Komisarz Mama" (od 2 marca w środy o 21), "Nasz nowy dom" (od 3 marca w czwartki o 20), "Przyjaciółki" (od 3 marca w czwartki po 21), "Twoja twarz brzmi znajomo" (od 4 marca w piątki o 20), "Kowalscy kontra Kowalscy" (od 5 marca w soboty po dwa odcinki od 20) i "Kabaret na żywo", tym razem z podtytułem "Nowy skŁAD" (od 6 marca w niedziele o 20).

28 lutego na antenie Polsatu zadebiutują też kolejne sezony codziennych seriali: "Trudnych spraw", "Dlaczego ja?", "Na ratunek 112", "Gliniarzy" i "Pierwszej miłości".

(MNIE, 17.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.