Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Poznańska telewizja WTK wprowadza pasmo kryminalne

WTK zaprezentuje 12 odcinków "Kryminału Rawicz" (fot. Pixabay.com)

Na początku marca poznańska telewizja WTK wprowadzi do ramówki pasmo kryminalne z autorskimi programami. Cykl będzie nadawany w soboty po godz. 23.

Pierwszym programem, który zostanie pokazany w ramach "Kryminalnej soboty w WTK", będzie seria dokumentów o losach więźniów pt. "Kryminał Rawicz".

- Uchylamy kolejną odsłonę życia więźniów w polskich więzieniach. Tym razem słuchamy, co mają do powiedzenia skazani za pedofilię i zabójstwo - mówi Krzysztof Szydłowski, producent "Kryminału Rawicz".

Czytaj też: Mateusz Kuźniewski przechodzi z Telewizji WTK do Radia 357

WTK zaprezentuje 12 odcinków tego programu. Następnie w ramach sobotniego cyklu stacja przypomni inne autorskie seriale kryminalne, np. "Kryminał Wronki". WTK planuje kontynuację produkcji tego typu programów.

Licencję na emisję m.in. "Kryminału Rawicz" i "Kryminału Wronki" od WTK kupiła ogólnopolska telewizja Crime+Investigation Polsat.

(MNIE, 15.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.