Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Stuhr w kampanii Fundacji Batorego zachęca do naprawy demokracji

Kampania ma potrwać do końca kwietnia (screen: YouTube/FundacjaBatorego)

W kampanii Fundacji Batorego Maciej Stuhr opowiada, jak każdy może pomóc w naprawie demokracji. Jednym z rozwiązań jest wsparcie finansowe organizacji i inicjatyw obywatelskich.

W kampanii Fundacji Batorego Maciej Stuhr mówi, że każdemu z nas coś się czasem zepsuje. Stajemy wtedy przed ważnym wyborem – naprawić czy kupić nowe? "Ale niektórych rzeczy nie da się kupić. Dziś opowiem, jak w prosty sposób pomóc w naprawie demokracji w Polsce" – mówi Stuhr w spocie nawiązującym do popularnego w czasach PRL programu "Zrób to sam”, prowadzonego przez Adama Słodowego.

1% podatku na organizacje społeczne

Wśród rozwiązań Stuhr wskazuje na możliwość przekazania 1 proc. podatku na rzecz organizacji społecznych broniących demokracji i praw człowieka. Spot kończy wezwanie do działania.

Czytaj też: Kury na wizji. Atak branży drobiarskiej na TVN to zły PR

Spoty wideo i radiowe oraz kreację przygotowała agencja Pacyfika. Filmy wyreżyserował Mateusz Gaca. Produkcję zrealizował dom Love, a postprodukcję obrazu i dźwięku - studio FDR. Kampania potrwa do końca kwietnia.

(AMS, 14.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.