Dział: INTERNET

Dodano: Luty 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polityka Insight po raz ostatni rozesłała newsletter "Stan epidemii"

Pierwszy newsletter "Stan epidemii" trafił do czytelników w sierpniu 2020 roku (screen Soundcloud/Polityka Insight)

Wczoraj Polityka Insight opublikowała ostatni odcinek newslettera "Stan epidemii". Redakcja wyjaśnia, że pomimo tego, iż stan epidemii pozostanie z nami jeszcze przez jakiś czas, to "sytuacja dojrzała do zakończenia regularnych publikacji".

Redakcja podkreśla w ostatnim newsletterze, że nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy "powrót do normalności po pandemii" jest możliwy. Dodaje jednak, że "wszystko wskazuje na to, że najbliższe tygodnie upłyną pod znakiem stopniowego opadania fali omikrona i planów znoszenia obostrzeń, tak w Polsce, jak i w innych krajach Europy".

Temat pandemii ucichł

Jako jeden z powodów zakończenia prac nad newsletterem redakcja podała fakt, że w ostatnim czasie dyskusje polityczne wokół pandemii przycichły, "a po porażce »Lex Kaczyński« nie należy spodziewać nowych inicjatyw ze strony rządzących".

"Stan epidemii" trafiał do czytelników w każdy czwartek od 16 miesięcy. Pracowało przy nim 14 dziennikarzy, a nad całością przedsięwzięcia czuwał Marcin Bąba, starszy menedżer ds. technologii i podcastów.

(KAP, 11.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.