Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Brand New Galaxy powołuje międzynarodowy zespół do kluczowych biznesów

Zespół Global Partnership Office jest kierowany przez Adila Khana, współtworzą go Darko Bosiljčić oraz Frank Carvalho (fot. materiały prasowe)

Brand New Galaxy tworzy Global Partnership Office, międzynarodowy zespół odpowiedzialny za relacje biznesowe z kluczowymi klientami i agencjami partnerskimi.

Nowy zespół ma koncentrować się na budowaniu i zacieśnianiu relacji biznesowych i partnerskich z kluczowymi klientami i agencjami partnerskimi BNG, a także na tworzeniu i koordynowaniu globalnej oferty Brand New Galaxy. Ma odgrywać rolę akceleratora zmian, który jednocześnie łączy wszystkie obszary aktywności BNG.

"Fantastyczna trajektoria BNG"

Zespół ekspertów Brand New Galaxy będzie kierowany przez Adila Khana, CEO BNG MEA. Wraz z Khanem Global Partnership Office współtworzą: Darko Bosiljčić, dotychczas business operations director MEA oraz Frank Carvalho, pełniący wcześniej funkcję managing directora biura BNG w Amsterdamie. Dla Adila Khana, nowego chief client partnera Global Partnership Office, jest to dodatkowe stanowisko, podczas gdy zarówno Bosiljčić, jak i Carvalho w pełnym wymiarze obowiązków przyjmują role global client partners.

Czytaj też: Anna Pańczyk przewodniczącą rady nadzorczej Brand New Galaxy

- Wraz z otwarciem oddziałów w Dubaju i Amsterdamie, przejęciem content26 w USA i naszym partnerstwem ze Stagwell, doświadczamy gigantycznego przyspieszenie, jeśli chodzi o rozwój naszego globalnego biznesu. Jest to fantastyczna trajektoria, na której znajduje się całe BNG, wymaga jednak silnego i dojrzałego zarządzania prestiżowymi relacjami biznesowymi. To właśnie będzie główny cel nowo powstałego Partnerhsip Office - komentuje Michał Glapiński, chief growth officer w Brand New Galaxy.

(AMS, 03.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.