Dział: INTERNET

Dodano: Luty 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Kasprzyk po 22 latach odchodzi z Polska Press Grupy

Marcin Kasprzyk przechodzi do Time SA (fot. arc. pryw.)

Marcin Kasprzyk po 22 latach odchodzi z Polska Press Grupy. Był szefem serwisów online, potem wicenaczelnym w "Dzienniku Zachodnim", a ostatnie pięć lat stał na czele Newsroomu 360 - zespołu ds. innowacyjnych rozwiązań internetowych.

Kasprzyk przechodzi do Time SA i będzie dalej zajmował się rozwojem produktów. W tej samej firmie od grudnia zeszłego roku pracuje już Tomasz Krawczyk, były główny menedżer ds. internetowych w Polska Press (w Time na stanowisku dyrektora ds. rozwoju), a także Rafał Arciszewski, który objął stanowisko business intelligence managera, a wcześniej był głównym analitykiem w Polska Press. Z kolei w sierpniu 2021 roku z Polska Press do Time SA przeszedł Jędrzej Nowak - w nowej firmie pełni funkcję head of video.

Czytaj też: Marcin Kasprzyk poleca ulubione aplikacje

Marcin Kasprzyk przeszedł w Polska Press wszystkie szczeble kariery - od reportera miejskiego w oddziale rybnickim, po szefa działu, wydawcę głównego wydania, szefa online, aż po dyrektora Newsroomu 360. Newsroom 360 był ponadregionalną jednostką w koncernie, pracującą na rzecz wszystkich kilkuset serwisów internetowych należących do Polska Press. Składał się m.in. z zespołów ds. SEO, content marketingu, wizualizacji treści, jakości.

Czytaj też: Tomasz Krawczyk z Polska Press dyrektorem w Grupie ZPR Media

Jak się dowiadujemy, Newsroom 360 w dawnej formule przestał istnieć. Polska Press przeprowadza reorganizację w tym obszarze.

(MAT, 01.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.