Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Luty 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 bez audycji Darii Zawiałow. Rozgłośnia zapewnia, że program wróci

Daria Zawiałow miała audycję w Radiu 357 od stycznia 2021 roku (fot. Piotr Molecki/East News)

Z anteny Radia 357 zniknęła audycja "Pewex" Darii Zawiałow, ale rozgłośnia zaznacza, że tymczasowo. Nie wiadomo jednak, kiedy konkretnie program artystki powróci.

Daria Zawiałow prowadzi audycję w Radiu 357 od styczniu 2021 roku - od kiedy stacja rozpoczęła nadawanie. "Pewexu" można było słuchać co czwartek o 16. Po raz ostatni Zawiałow pojawiła się z programem 16 grudnia.

Czytaj też: Radio 357 na Patronite zebrało już ponad 10 mln zł

Tomasz Brzeziński, odpowiedzialny w Radiu 357 za kontakty z mediami, wyjaśnia, że pasmo o 16 prowadzone jest przez czynnych muzyków. - Dlatego od początku formuła tej audycji zakłada zmienność i rotację przed mikrofonem. Gdy sytuacja tego wymaga - artysta zawiesza audycję, a w to miejsce proponujemy inną - zaznacza.

Daria Zawiałow - jak informuje Tomasz Brzeziński - w połowie grudnia zapowiedziała "swój powrót na antenę, gdy tylko będzie to możliwe". Brzeziński nie ujawnia jednak, kiedy "Pewex" wróci do ramówki. - Jeszcze tego nie komunikujemy, na pewno poinformujemy po ostatecznych ustaleniach z Darią - stwierdza.

Obecnie w czwartki o 16 audycję "Soul rider" o soul i R'n'B prowadzi Rosalie.

Czytaj też: Tomasz Michniewicz bez audycji "Świat równoległy" w Radiu 357

(KOZ, 01.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.