Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Michniewicz bez audycji "Świat równoległy" w Radiu 357

Tomasz Michniewicz (fot. Marcin Zawadzki)

Tomasz Michniewicz, jeden z twórców Radia 357, nie będzie mieć już piątkowej audycji "Świat równoległy" w stacji. Nadal ma być gospodarzem wtorkowego programu "No to co teraz?". 

Tomasz Michniewicz, jeden z twórców Radia 357, nie będzie mieć już piątkowej audycji "Świat równoległy" w stacji. Nadal ma być gospodarzem wtorkowego programu "No to co teraz?". 

O zmianach powiedziała w piątek na antenie Olga Mickiewicz. - Do końca stycznia "Świat równoległy" Tomka Michniewicza w nieco lżejszej formule, bardziej muzycznej - przekazała Mickiewicz. Jak dodała, Michniewicz poinformował zespół, że "z uwagi na inne obowiązki ograniczy się do wtorkowej audycji".

- Z końcem stycznia wygasła moja dotychczasowa umowa i w naturalny sposób zmienił się charakter i forma mojego zatrudnienia jako że jestem teraz już tylko dziennikarzem antenowym - tłumaczy Tomasz Michniewicz. - Mam sporo innych zobowiązań zawodowych i priorytetyzując postanowiłem piątki przeznaczyć na inne działania - dodaje.

Na początku czerwca 2021 roku Radio 357 poinformowało, że Tomasz Michniewicz sprzedał swoje udziały w spółce 357. "Tak umawialiśmy się od początku" - informował wówczas Michniewicz. Z kolei prezes spółki 357 Paweł Sołtys wyjaśniał: "Uznaliśmy, że to najlepsze i najbardziej naturalne rozwiązanie, żeby udziałowcami w tym podmiocie były osoby na bieżąco zaangażowane w rozwój poszczególnych obszarów całego projektu". 

(KOZ, 21.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.