Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ringier Axel Springer łączy wszystkie redakcje sportowe. Stańczyk na czele, Wołosik zastępcą

Jacek Stańczyk do tej pory odpowiadał za internetowe serwisy sportowe w Ringier Axel Springer Polska (fot. materiały prasowe)

Ringier Axel Springer Polska łączy redakcje sportowe. Od marca w nowej strukturze będzie jedna redakcja tworząca treści dla wszystkich marek sportowych. Na jej czele stanie Jacek Stańczyk.

Szefem połączonej redakcji, składającej się z zespołów "Przeglądu Sportowego" i Onet Sport, będzie Jacek Stańczyk, do tej pory odpowiadający za internetowe serwisy sportowe w Ringier Axel Springer Polska. Jego zastępcą będzie dotychczasowy redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego" Paweł Wołosik. Stańczyk obejmie też stanowisko redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego" Onet. 

– Wrzucamy wyższy bieg, wchodzimy w następny etap integracji i budowy silnego sportu w Ringier Axel Springer Polska. Cel mamy jasny: dostarczać kibicom jak najwięcej ciekawych i angażujących treści. To niezwykle fascynujące i jednocześnie odpowiedzialne zadanie, ale dzięki połączonym siłom będziemy do niego jeszcze lepiej przygotowani – mówi Jacek Stańczyk.

Szefem podlegającego Stańczykowi i Wołosikowi newsroomu sportowego Ringier Axel Springer Polska zostanie Maciej Szmigielski, który do tej pory pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego". Tę samą funkcję pełnił również Kamil Wolnicki, który 1 marca obejmie nowo utworzone stanowisko szefa projektów sportowych wideo, audio i paid.

Według danych Mediapanelu w grudniu serwis Sport.onet.pl odwiedziło 8,18 mln użytkowników, a "Przegląd Sportowy" – 1,26 mln.

(BAE, 27.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.