Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były dziennikarz Polsat News uruchomił podcast z wywiadami

Marek Piotr Wójcicki z kanałami Polsatu był związany przez 11 lat (fot. archiwum prywatne)

Marek Piotr Wójcicki, który do końca września ub.r. był prezenterem Polsat News, uruchomił podcast pt. "Ludzie są ciekawi". Wójcicki chce pozostać w dziennikarstwie, ale już jako freelancer.

W ramach podcastu dziennikarz będzie przeprowadzał wywiady z ludźmi nieznanymi szerszemu gronu internautów. - Dwuznaczność tytułu definiuje krąg gości i odbiorców. To podcast o ludziach takich jak my, którzy nie brylują w mediach, których mijamy na co dzień i których warto poznać - mówi "Presserwisowi" Wójcicki.

Podcast jest dostępny na YouTube, iTunes, Spotify, Spreakerze i na stronie Ludziesaciekawi.pl. Pierwszy odcinek ukazał się w zeszłym tygodniu. Kolejne będą publikowane co tydzień w piątek.

Po odejściu z Polsat News Marek Piotr Wójcicki nadal chce zajmować się dziennikarstwem, ale już jako freelancer. Będzie też lektorem audiobooków i filmów - Wiele lat namawiano mnie, bym wykorzystał swój głos jako lektor i teraz postanowiłem to zrobić - mówi.

Wójcicki z kanałami Polsatu był związany przez 11 lat. Najpierw pracował w TV Biznes, później w Polsat Biznes, a następnie w Polsat News 2 i Polsat News.

(MNIE, 26.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.