Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Goście w TVN 24 ponownie zdalnie

Goście w programach TVN 24 są obecni zdalnie (screen Tvn24.pl)

TVN 24 w związku z przybierająca na sile piątą falą pandemii zrezygnował z zapraszania gości do studia i powrócił do wywiadów w formie zdalnej.

"TVN 24 dostosowuje się do wszystkich rekomendacji i wytycznych pandemicznych oraz przestrzega zasad bezpieczeństwa" - informuje biuro prasowe TVN Grupa Discovery. 

Obecnie zdalnie występują goście w programach "Rozmowa Piaseckiego", "Kropka nad i", "Tak jest", "Loża prasowa", "Kawa na ławę" i "Tak jest".

TVN 24 podobnie jak inne stacje, zrezygnował z zapraszania gości do studia w marcu 2020 roku w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Wrócili oni pod koniec czerwca i byli obecni do początku października. Ponownie zaczął zapraszać gości swoich programów publicystycznych do studia w maju 2021 roku.

(KOZ, 25.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.