Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 24, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Media Group kupi media dla Agencji Mienia Wojskowego

Media Group zaoferowała cenę o 200 tys. zł niższą niż druga agencja biorąca udział w przetargu (fot. materiały prasowe)

Agencja mediowa Media Group wygrała przetarg na koordynację publikacji obowiązkowych ogłoszeń ustawowych oraz materiałów informacyjnych na potrzeby działalności Agencji Mienia Wojskowego.

Media Group będzie odpowiedzialne za zakup przestrzeni reklamowej w prasie zarówno o zasięgu ogólnopolskim, jak i regionalnym. W przetargu udział brały dwie agencje, a jedynym kryterium oceny była cena.

W swojej ofercie Media Group zaproponowała cenę 1,4 mln zł. Wstępna wycena, jaką przedstawił zamawiający, wynosiła 2,5 mln zł. Postępowanie było prowadzone po raz drugi. Pierwszy przetarg został unieważniony, ponieważ ceny zaoferowane przez oferentów przewyższały kwotę, która AMW przeznaczył na sfinansowanie działań promocyjnych.

(KAP, 24.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.