Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

RAS Polska uruchamia Onet Premium, kolejną po Mediaklubie usługę subskrypcyjną

Pakiet Onet Premium jest dostępny w aplikacji Onetu na telefonach i tabletach z systemem operacyjnym iOS (fot. materiały prasowe)

Ruszył Onet Premium, czyli druga po Mediaklubie usługa subskrypcyjna wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska. Jest dostępna tylko dla użytkowników aplikacji Onetu na systemach iOS. Miesięczny abonament kosztuje 24,99 zł.

Nowa usługa Onet Premium została udostępniona w aplikacji Onetu użytkownikom systemu iOS. W ramach niej użytkownicy mają dostęp do treści z serwisów premium takich marek, jak: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Auto Świat, Komputer Świat. W przyszłości mają tam też trafiać specjalne treści przygotowywane przez redakcję Onet.pl. Wszystkie treści wyświetlane są użytkownikom aplikacji bez reklam.

Onet Premium nie zmienia działalności Mediaklubu

Kierowniczka komunikacji zewnętrznej Ringier Axel Springer Polska Agnieszka Skrzypek-Makowska zaznacza, że pojawienie się Onet Premium nic nie zmienia w działalności Mediaklub.pl, platformy integrującej ofertę treści płatnych tworzonych przez redakcje RAS Polska i inne współpracujące z nimi media. – Onet Premium jest innym produktem, usługą subskrypcyjną dostępną w aplikacji Onet dla posiadaczy systemu operacyjnego iOS – zaznacza Skrzypek-Makowska i dodaje, że użytkownicy Mediaklub.pl posiadający system operacyjny iOS po zalogowaniu się do aplikacji bez dodatkowych opłat będą mogli korzystać z usługi Onet Premium.

Czytaj też: Mediapanel: Onet.pl został liderem zestawienia stron głównych, Wp.pl na drugim miejscu

Wszyscy użytkownicy aplikacji Onetu otrzymują dostęp do 10 artykułów premium miesięcznie bez opłat, a po wykupieniu pakietu Onet Premium będą mieli dostęp do wywiadów, reportaży, felietonów, rankingów, raportów, podcastów, testów i poradników.

"Onet Premium będzie rozwijany"

Dzięki nowej usłudze można też przeglądać tygodniki, miesięczniki i wydania specjalne oraz korzystać z archiwum e-wydań. Wśród propozycji pojawią się treści z magazynu podróżniczo-literackiego "Kontynenty" przygotowane specjalnie dla abonentów Onet Premium. Wybrane materiały będą się pojawiać także w wersji do słuchania.

– Onet Premium będzie w przyszłości rozwijany i rozbudowywany o nowe funkcje, tak by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych użytkowników - mówi Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający treści płatnych w Ringier Axel Springer Polska.

Czytaj też: Jacek Kurski pozywa Onet i przypadkowo publikuje swój numer telefonu

Pakiet Onet Premium jest dostępny w aplikacji Onetu na telefonach i tabletach z systemem operacyjnym iOS. Pakiet Onet Premium w App Store kosztuje: 9,99 zł pierwszy miesiąc, 24,99 zł - każdy kolejny miesiąc lub 249,99 zł za cały rok.

(BAE, 20.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.