Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"After Life" znów hitem na Netfliksie. Ricky Gervais, redakcja, żałoba

Trzeci sezon "After Life" numerem jeden w serwisie Netflix. Ricky Gervais odniósł kolejny sukces (fot. mat. pras.)

Trzeci sezon "After Life" już numerem jeden na Netfliksie. Po zaledwie kilku dniach znakomity miniserial wymyślony, wyprodukowany i zagrany przez Ricky'ego Gervaisa znów na ustach wszystkich i w trendach serwisów społecznościowych.

Trzeci sezon to kontynuacja historii Tony'ego, dziennikarza bezpłatnej gazety lokalnej "Tambury Gazzete", który nie może pogodzić się ze śmiercią żony. Lecz gorzko-śmieszne sceny z życia redakcji - reporterskie poszukiwanie tematów, rozmowy z mieszkańcami miasta, powtarzalność obowiązków redaktorskich, ploteczki znad komputera - to tylko świetnie pokazane tło dla głównego przekazu.

Gervais od trzech sezonów próbuje bowiem odpowiedzieć na pytanie o sens życia po śmierci sensu życia - w jego przypadku: żony. Porusza się w niewielkiej przestrzeni między drobiazgami codzienności, które przynoszą mu trochę śmiechu, a stanami depresyjnymi.

Gervais, aktywny na Twitterze, cieszy się z sukcesu swojego dzieła. Niektóre wpisy widzów (niekiedy znanych postaci) najlepiej świadczą o sile tego obrazu:

Ricky Gervais już wcześniej zapowiedział, że trzeci sezon będzie ostatnią odsłoną historii Tony'ego. Bez wątpienia żegna się mocnym akcentem.

(MAT, 16.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.