Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w kierownictwie Plotek.pl. Bodura szefową newsroomu, Walma wicenaczelną

Magdalena Walma (po lewej) została wicenaczelną Plotek.pl, a Karolina Bodura szefową newsroomu (fot. materiały prasowe)

W styczniu 2022 roku nastąpiły zmiany w zespole serwisu showbiznesowego Plotek.pl (Agora). Magdalena Walma została zastępczynią redaktorki naczelnej, a obowiązki szefowej newsroomu przejęła Karolina Bodura. Robert Głowacki został koordynatorem ds. wideo.

Magdalena Walma jako wicenaczelna Plotek.pl będzie m.in. dbać o rozwój serwisu poprzez działania związane ze sprzedażą i poszerzaniem zasięgu. Jednocześnie nadal będzie pracować z dziennikarzami Plotek.pl nad publikowanymi treściami.

Z kolei Karolina Bodura, która przez ostatnie dwa lata była wydawczynią serwisu i zajmowała się też jego obecnością w mediach społecznościowych, została szefową newsroomu Plotek.pl. W nowej roli będzie współodpowiadać za realizację celów zasięgowych serwisu i akcji specjalnych, a także organizację pracy wydawców i redaktorów.

W redakcji zostało też utworzone stanowisko koordynatora ds. wideo. Objął je Robert Głowacki. Będzie odpowiadał m.in. za tworzenie nowych formatów wideo i rozwój kontentu dostosowanego do platform takich jak Tik-Tok czy YouTube.

Według danych Mediapanelu serwis Plotek.pl w grudniu odwiedziło 7,2 mln użytkowników.

(BAE, 13.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.