Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Mare z Easttown" najchętniej oglądanym serialem w polskim HBO Go

W serialu "Mare z Easttown" w tytułowej roli występuje Kate Winslet (fot. materiały prasowe)

Serial "Mare z Easttown" z Kate Winslet był najchętniej wybieranym serialem w serwisie subskrypcyjnym HBO Go w Polsce w 2021 roku - wynika z danych przekazanych przez HBO.

HBO nie ujawnia danych dotyczących oglądalności swoich produkcji, a jedynie podaje ranking najpopularniejszych pozycji w HBO Go.

Serial "Mare z Easttown", który miał premierę 19 kwietnia 2021 roku, opowiada o Mare Sheehan, policjantce z miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi dochodzenie w sprawie miejscowego morderstwa.

Produkcja z Kate Winslet wyprzedziła "Grę o tron" i "Opowieść podręcznej". Dziesiątkę najpopularniejszych seriali uzupełniają: "Rick i Morty", "Przyjaciele", "Czarnobyl", "Księga czarownic", "Sukcesja", "I tak po prostu..." oraz "Nierealne".

Na pierwszym miejscu w rankingu filmów i programów znalazła się "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera". Na podium uplasowały się również: "Wonder Woman 1984" i "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Dalej były: "Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)", "Harry Potter i kamień filozoficzny", "Mulan", "Spectre", "Na noże", "Coco" i "Harry Potter i komnata tajemnic".

(KOZ, 13.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.